O Nas

Sim4Rent Sp. z o.o. to firma specjalizująca się wynajmem długoterminowym samochodów segmentu Premium (limuzyny, auta sportowe i terenowe). Firma powstała w 2012 dzięki pasji i zaangażowaniu ludzi, posiadających wiele lat doświadczeń w branży motoryzacyjnej. Specjalnie dla osób poszukujących samochodów luksusowych na określonych warunkach w określonym czasie. Możemy dostarczyć samochody wymienione w ofercie, jak również możemy sprowadzić specjalnie dla Państwa fabrycznie nowy samochód marki BMW, Mercedes czy Audi.

 

Wynajmując pojazd w Sim4Rent mogą Państwo cieszyć się jazdą jako niezależny kierowca lub wypożyczyć samochód z szoferem, wybór należy do Państwa. A dzięki naszej zróżnicowanej ofercie mogą Państwo wynająć najbardziej odpowiedni pojazd dopasowany do każdej okazji. Samochody dostępne w ofercie Sim4Rent są prestiżowe, w doskonałym stanie i fachowo serwisowane. Nawet najbardziej wymagający klient może wybrać pojazd idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

 

Sim4Rent dbając o zadowolenie Klientów oferuje także możliwość odkupu auta, która szczególnie Przypadnie Państwu do gustu.